Specjalista ds. logistyki magazynowej (m/k/d) - 15,92 €

Specjalista ds. logistyki magazynowej 15,92 €

Szukasz nowej pracy? W takim razie Twoje poszukiwania dobiegły końca!

Potrzebujemy zmotywowanego pracownika magazynu dla naszego renomowanego klienta w Donauwörth, działającego w branży lotniczej i oferujemy długoterminowe możliwości rozwoju!

Twoje zadania w zespole:
  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich z dokumentami towarzyszącymi
  • Księgowanie towarów
  • Dystrybucja towarów w magazynie
  • Przechowywanie i wydawanie towarów do odpowiednich działów produkcyjnych
  • Wysyłka produktów z uwzględnieniem procesów wysyłkowych
Właśnie tego od Ciebie oczekujemy:
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielny i zaangażowany sposób pracy
  • Elastyczność (rozmieszczenie w 9 różnych halach produkcyjnych)
  • Zainteresowanie technologią lotniczą
  • Wysoki poziom motywacji
Jest Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu:
  • Wsparcie ze strony osoby kontaktowej
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Ponadstandardowe wynagrodzenie ze wszystkimi dodatkami, takimi jak premie świąteczne i wakacyjne, a także wszystkie dodatki
  • Zróżnicowana praca oraz możliwości awansu i rozwoju
Zainteresowany?

W takim razie zdecydowanie powinnimy si pozna! Aplikuj ju dzi - skontaktujemy si z Tob tak szybko, jak to moliwe. List motywacyjny lub CV nie s wymagane.

Twoja droga do nas:

Kliknij "APLIKUJ TERAZ" lub wylij nam wiadomo e-mail na adres jobs.augsburg(at)teamkompetent.de.
Zadzwo do nas pod numer +49 821 319 830 lub wylij WhatsApp
Odwied nas bezporednio w naszym oddziale w Augsburgu - bez koniecznoci umawiania si na spotkanie.

STELLENDETAILS
location_on
Donauwörth
contacts
Vollzeit
schedule
35 bis 40 Stunden pro Woche
money
15,92 Euro pro Stunde
receipt_long
BAP / DGB
payments
EG 4 BAP

Sara Bätz

T:  0821 / 319 83 0
M: 0170 / 334 545 3
jobs.augsburg(at)teamkompetent.de

teamkompetent GmbH
Personaldienstleistungen
Schrannenstraße 8
86150 Augsbur